FavoriteLoadingAdd to favorites

Bu Dünyanın Dışında – The Space Between Us Full online izle


Fragman TekPart
522
Önemli: İzlediginiz Filmlere Yorum Atarak Hem Sitemize Destek Olursunuz Hemde İzleyecek arkadaşlarımıza Fikir Verebilirsiniz ... Lütfen Filmlere Yorum Atarak Bizleri Onure Edin İyi Seyirler Dileriz
bu-dunyanin-disinda-1489155873

Mars’ta insan kolonisi kurmak uzere yola cıkan bir uzay mekigindeki astronotlardan birinin hamile olduğu kalkıştan kısa bir süre sonra anlaşılmıştır. Hamile astronot Sarah Elliot, Mars’a inis yaptıktan hemen sonra bir erkek çocugu dünyaya getirip ölür. Ekipteki diğer kisiler tarafından büyütülen Gardner Elliot (Asa Butterfield) 16 yasına geldiğinde yalnızca 14 bilim adamını sahsen tanımış, dünyaya dair okudukları dısında hiçbir bilgisi olmayan ancak son derece zeki ve araştırmacı bir genç olmustur.
Dünyaya geri gönderılen Gardner, burada büyük bir kültür şoku yasar. Ayrıca yapılan tıbbi testlerde bünyesinin dünya atmosferine uygun olmadıgı anlaşılır. Ancak Gardner, NASA tarafından kendisine tahsis edilen yerden kaçar. İnternette yazısarak tanıştığı ve dünyada tanıdıgı tek insan olan Tulsa (Britt Robertson) adlı genc kız ile dünyayı ve yıllarca kendisinde varoldugunu bile bilmediği duyguları keşfetmek üzere bir yolculuğa başlar.

Yorumlar